בוסטר מצברים

רשת חנויות מצברים עם אפשרות התקנת מצברים בבית הלקוח
התקשרו 072-3977027

 קניית מצבר חדש לרכב איננה דבר של מה בכך.
בין אם זוהי קניית מצבר חדש לצורך החלפת מצבר שאיננו תקין עוד ובין אם מכל סיבה אחרת, חשוב לוודא, בטרם הרכישה, שמדובר במצבר איכותי, המתאים במדויק לרכב שלכם וכן כזה שיוכל ללוות אתכם במשך שנים ארוכות. הנה כמה נקודות חשובות, שכדאי לכם לשים לב אליהן, בטרם אתם
בוחרים את המצבר המתאים. החלפת מצבר מתאים לרכב.

 

 

 אם אתם רגע לפני קניית מצבר לרכב שלכם, הנה נקודה חשובה, שכדאי לכם להתייחס אליה בטרם הרכישה.
מצברים לרכב בוש
 

קיימים סוגים וגדלים שונים של מצברים על מנת להבטיח את התאמתו המדויקת של המצבר לרכב שלכם, 

חשוב לוודא כי הוא מתאים הן מבחינת גודלו הפיזי והן מבחינת הפריקה החשמלית שלו.

 בנוסף מכיוון שקיימים סוגים שונים של מצברים, מומלץ לבחור את אלה, העשויים מחומר מתאים המאפשר לכם ליהנות ממצבר תקין ולאורך זמן. 

למשל, מצברים מסוג קלציום היברדי, נחשבים ככאלה, המאבדים פחות מים, בהשוואה למצברים אחרים, ולכן עדיפים יותר. 

קניית מצבר עם תעודת האחריות בעת קניית מצבר לרכב או החלפת מצבר באחד חדש, חשוב לבחון היטב את האחריות המוצעת לכם בעת הרכישה. 

בין אם זו קניית מצברים, תוצרת ישראלית, או קניית מצברים תוצרת חו"ל, כדאי לדעת כי אלה כוללים תעודת אחריות לתקופות זמן שונות. 

ישנם מצברים, המציעים תעודת אחריות לתקופת זמן קצרה, ודווקא אלה, עשויים להיות פחות אמינים ופחות מוצלחים. ולעומתם, מצברים אחרים נחשבים איכותיים ואמינים יותר, ומציעים תקופת אחריות ארוכה יותר. בדומה לכל רכישת מוצר, גם קניית מצבר לרכב חשוב שתתייחס אל תעודת האחריות, על מנת ליהנות מהשירות הפתרונות השונים, המוצעים בה בעת הצורך. השוואת מחירי החלפת מצבר
 בטרם החלפת מצבר ורכישת מצבר חדש, חשוב לערוך סקר שוק מקיף, הבוחן את הדגמים השונים הקיימים בשוק וכן את עלויותיו של כל דגם ודגם.

 מכיוון שקיים מגוון רחב מאד של מצברים לרכב, תמצאו גם טווח מחירים גדול מאד. מצבר לרכב עשוי לעלות מאות ועד אלפי שקלים, ולכן, חשוב להשוות מחירים ולהתייחס לפרמטרים השונים, המוצעים לצד כל מצבר. בנוסף, תוכלו ליהנות גם מהנחות ומבצעים של חברות שונות, שיוזילו את מחיר המצבר באופן משמעותי ויהפכו את הרכישה למשתלמת ביותר. כדאי להתעדכן ולעקוב אחר האפשרויות השונות. בחירת המקום המתאים לקניית מצבר החלפת מצבר וקנייה של מצבר חדש יכולה להיעשות אצל חשמלאי הרכב השונים, אך גם אצל מגוון של חברות, המציעות למכירה מצברים מסוגים שונים. מומלץ לפנות אל חברה מוכרת, בעלת ניסיון במכירת מצברים וכן כזו המציעה ללקוחותיה פתרונות איכותיים ומתאימים. ליהנות ממגוון של פתרונות כדי שהמצבר ילווה אתכם לאורך זמן וישרת אתכם באופן הטוב ביותר, הקפידו לבצע קנייה נכונה. ב"בוסטר מצברים" מציעים לכם מגוון של מצברים מסוגים שונים, שיותאמו באופן המדויק ביותר לרכב שלכם ויותקנו באחת מתוך נקודות השירות השונות, על פי בחירתכם ונוחיותכם. אם אתם מעוניינים להחליף את המצבר הישן שלכם ולרכוש מצבר חדש ואיכותי, הצוות המקצועי של "בוסטר מצברים" עומד לרשותכם בכל עת וישמח להציע לכם את הטוב ביותר ובעלויות המשתלמות ביותר. ב"בוסטר מצברים" תמצאו מצברים לכל סוגי הרכב ובטווח מחירים מגוון במיוחד, כדי שתוכלו להתאים לכם את הנכון ביותר.

ליצירת קשר 24 שעות לחץ כאן דילוג לתוכן