בוסטר מצברים

כמה עולה מצבר


המצבר לרכב, בעזרתו יכול לנוע הרכב ממקום למקום, הינו כמעין סוללה הנטענת מחדש שוב ושוב בעת הפעלת הרכב.

מכיוון שפועל ללא הפסק, עשוי מצבר הרכב לסבול מבלאי מצטבר עד שאיננו מסוגל יותר לסייע בהתנעת הרכב, ולכן יש להחליפו במצבר חדש ותקין.

את המצבר לרכב מחליפים אחת למספר שנים ועלותו יכולה לנוע בטווח מחירים רחב מיוחד, הנע בין מאות שקלים לאלפי שקלים.

הפרמטרים השונים למציאת מצבר בזול


השינויים במחירי מצברי הרכב יכולים להיות מושפעים מפרמטרים שונים, לרבות מחירי העופרת בשוק העולמי, שכן עופרת זו הינה חומר הגלם העיקרי, ממנו מורכב המצבר. אולם, לצד כל זה, קיימות השפעות נוספות, שהן עצמן קובעות כמה יעלה לנו המצבר. אם אתם מעוניינים לרכוש מצבר חדש לרכב שלכם ותוהים כמה עולה מצבר, הנה הפרמטרים השונים, המשפיעים על עלותו: 

  • לאיזו מכונית מיועד המצבר – אחד הפרמטרים המרכזיים ביותר, המשפיעים על תעריפיו של המצבר, הוא סוג הרכב לו הוא מיועד. קיימים סוגים רבים של מצברים. כל אחד מהם מתאים לסוג רכב אחר. ככל שמדובר ברכב גדול יותר, כך עלות המצבר שלו תהיה יקרה יותר. מצבר למשאית יהיה יקר בהרבה, בהשוואה למצבר המיועד לאופנוע או למכונית פרטית.
  • סוג האחריות המוצע – אם אתם תוהים כמה עולה מצבר, מומלץ לכם לבחון גם את תעודת האחריות המוצעת לכם. ככל שמדובר בתקופת אחריות ארוכה יותר ובסיכון גבוה יותר, אותו לוקחת על עצמה החברה המייצרת את המצבר, הרי שעלות המצבר תהיה גבוהה גם כן. לעומת זאת, מצברים, הכוללים אחריות לתקופת זמן קצרה, סביר שיהיו זולים יותר. כדאי לזכור: לתעודת האחריות חשיבות רבה במיוחד והינה שיקול משמעותי בבחירת המצבר. מומלץ להתייחס אליה בכובד ראש על מנת לבחור את המצבר המתאים ביותר.
  • עוצמת המצבר – מצבר זול, בדרך כלל, יהיה מצבר שעוצמתו נמוכה, בהשוואה למצבר אחר. ככל שעוצמתו ומידותיו של המצבר גדולות יותר, כך מחירו גבוה יותר. אם אתם מחפשים מצברים זולים, סביר שאלה יהיו גם כאלה שעוצמתם פחותה יותר. מצברים לרכבים פרטיים יהיו מצברים בזול, בהשוואה למצברים המיועדים לג'יפים או למשאיות.
  • בחינת מבצעים ומכירות מיוחדות – אם אתם מעוניינים לרכוש מצברים איכותיים אך גם כאלה, המוצעים לכם במחירים זולים ונוחים, חפשו אחר מבצעים או מכירות מיוחדות. ניתן למצוא מבחר של מצברים לרכב בעכו בזול, המוצעים במחירים אטרקטיביים ביותר. אלה יוצעו לכם במסגרת מכירות מיוחדות, בדרך כלל, המתקיימות מעת לעת. הקפידו להתעדכן ולבחון את האפשרויות השונות, המוצעות לכם, על מנת לאתר מוצר זול ומתאים. 

    בבואכם לבחון כמה עולה מצבר, מומלץ לכם להיעזר במומחים בתחום על מנת לאתר את המצבר המתאים לכם ביותר ובעלות המשתלמת ביותר. ב"בוסטר מצברים" מציעים לכם מבחר של מצברים בזול מסוגים שונים, המתאימים לכל הרכבים ובטווח רחב של עלויות. אם אתם מחפשים מצבר זול או מצבר במבצע, תוכלו למצוא ב"בוסטר מצברים" מבחר של אפשרויות שונות, שתותאמנה לרכב שלכם ותאפשרנה לכם ליהנות מהעלות הנוחה ביותר. 

    מגוון המצברים עומדים בכל התקנים הגבוהים הנדרשים ויוכלו לשרתכם במשך תקופה ארוכה. אתם מוזמנים להגיע לאחת מנקודות השירות ולבחור לרכב שלכם את המצבר המתאים ביותר ובמחיר המשתלם ביותר.
Call Now Buttonליצירת קשר 24 שעות לחץ כאן דילוג לתוכן